סוויץ'

PrimeSwitch

מפסק חכם ורב-תכליתי עם ממסרים מודולריים בהתאמה אישית

PrimeSwitch איך לא חשבו על זה קודם?

גרבר גאה להציג מהפכה אמיתית בתכנון הבית החכם:
PrimeSwitch – מפסק חשמלי אלחוטי חכם, הראשון מסוגו בעולם, הנמצא בהליכי רישום פטנט (Patent Pending).
PrimeSwitch ניתן להתאמה אישית על פי הדרישות והצרכים המשתנים שלכם – גם לאחר ההתקנה והוא מלווה באפליקציה ידידותית, המאפשרת תכנות קל ותפעול אינטואיטיבי.

גם יפה גם חכם...

PrimeSwitch מצויד במארז קומפקטי ומפסק Touch עשוי זכוכית לבנה או שחורה, המעניקה לו גימור מבריק ויוקרתי, המשתלב היטב בכל חלל מגורים ותצוגת ה- LEDהמשתנה והמרהיבה, מספקת לכם אינדיקציה מיידית, האם התאורה דלוקה או כבויה. על גבי המפסק מופיעים אייקונים אשר מתחת לכל אחד מהם ניתן לחרוט, בהזמנה מראש, כיתוב המתאר את תפקידו. אך סוד הקסם של PrimeSwitch טמון במוח המסתתר מאחורי המפסק המעוצב…

השליטה תמיד בידיים שלכם

PrimeSwitch הוא פתרון מודולרי המגיע כשהוא נטול ממסרים וכולל 9 תרחישים כברירת מחדל.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור עד 4 ממסרים לשליטה בתפקודי הבית, בהתאם לצרכים שלכם והכל בהתקנה קלה ופשוטה בשיטת ה-:Plug n’ Play החל מחיבור ממסר בודד לשליטה על גוף תאורה יחיד ועד חיבור של 4 ממסרים ייעודיים + 5 תרחישים, (ועד 9 תרחישים סה"כ). לדוגמה: 7 תרחישים ו-2 ממסרים או 4 תרחישים ו-5 ממסרים.

כל אלו יעניקו לכם שליטה מלאה בהתקנים שונים: מפסקי חשמל, עמעמים, תריסים ו/או תרחישים שונים, הכוללים רצף פעולות והתניות בהתאמה אישית. עם חיבור הממסרים למתג, הם יזוהו מיד, יתקשרו עם ההתקנים האחרים ברשת הבית החכם. אם תרצו בעתיד לשדרג את הבית החכם שלכם עם פעולות נוספות או תרחישים חדשים, המבנה המודולרי של PrimeSwitch יאפשר לכם להוסיף ממסרים או להסירם לפי צורך, בקלות ובפשטות – ללא שינוי בתשתיות וללא שבירת קירות.

תפעול קל וידידותי עם אפליקציה ייעודית

PrimeSwitch הוא מפסק ידידותי במיוחד, המלווה באפליקציה עם ממשק אינטואיטיבי וידידותי לשימוש

הניתנת להורדה חינם ב-Google Play וב-App Store. באמצעות האפליקציה שבטלפון החכם שלכם, תוכלו להגדיר בעצמכם, בקלות ובפשטות, את התרחישים המועדפים עליכם – בלי צורך בידע בתכנות ובלי לקום מהכורסה.

מיד עם חיבור הממסרים למתג, הם יזוהו מיד ויתקשרו עם ההתקנים האחרים ברשת הבית החכם, באמצעות פרוטוקול

 Z-Wave אלחוטי או פרוטוקול RS485 קווי. היכולת לשלב בין הפרוטוקולים ללא התנגשות ביניהם, מאפשרת לכם להשתמש ב- PrimeSwitch הן כמערכת קווית והן כמערכת אלחוטית וליהנות מהאפשרות לשדרוגים ותוספות לפי הצורך.

החיישנים שהופכים כל בית חכם, לחכם יותר

PrimeSwitch כולל שלושה גלאים ( בדגמים ספציפים ) הממוקמים ע"ג פאנל הזכוכית של המפסק: חיישן טמפרטורה, חיישן תאורה וחיישן תנועה מתקדם. חיישנים אלו מבטלים את הצורך בהתקנת גלאים חיצוניים סטנדרטיים הפוגעים בעיצוב חלל המגורים והם ניתנים לשימוש לפי צורך. בעזרתם תוכלו להגדיר ל- PrimeSwitchמה ברצונכם שיעשה עבורכם: יפתח את התריסים כשמחשיך בחוץ, יעמעם את תאורת הבית בשעות הערב, יקבל את פניכם עם שובכם הביתה כשהבית ממוזג בדיוק לטמפרטורה המועדפת עליכם ועוד.

מתג עד 9 מקשים

PrimeBoiler הדוד החכם בעולם

PrimeBoiler מבית גרבר, הוא מפסק "טיימר" לדוד החשמלי, החכם מסוגו בעולם. עם PrimeBoiler תיהנו ממים חמים בתזמון הנכון ובכמות המתאימה לכם, מתפעול ידני או באמצעות אפליקציה ידידותית ואינטואיטיבית לשליטה מרחוק בתזמון ההפעלה ומחיסכון משמעותי בהוצאות החשמל.