סוויץ'

PrimeSwitch

מפסק חכם ורב-תכליתי עם ממסרים מודולריים בהתאמה אישית

PrimeSwitch איך לא חשבו על זה קודם?

גרבר גאה להציג מהפכה אמיתית בתכנון הבית החכם:
PrimeSwitch – מפסק חשמלי אלחוטי חכם, הראשון מסוגו בעולם, הנמצא בהליכי רישום פטנט (Patent Pending).
PrimeSwitch ניתן להתאמה אישית על פי הדרישות והצרכים המשתנים שלכם – גם לאחר ההתקנה והוא מלווה באפליקציה ידידותית, המאפשרת תכנות קל ותפעול אינטואיטיבי.

גם יפה גם חכם...

PrimeSwitch מצויד במארז קומפקטי ומפסק Touch עשוי זכוכית לבנה או שחורה, המעניקה לו גימור מבריק ויוקרתי, המשתלב היטב בכל חלל מגורים ותצוגת ה- LEDהמשתנה והמרהיבה, מספקת לכם אינדיקציה מיידית, האם התאורה דלוקה או כבויה. על גבי המפסק מופיעים אייקונים אשר מתחת לכל אחד מהם ניתן לחרוט, בהזמנה מראש, כיתוב המתאר את תפקידו. אך סוד הקסם של PrimeSwitch טמון במוח המסתתר מאחורי המפסק המעוצב…

השליטה תמיד בידיים שלכם

PrimeSwitch הוא פתרון מודולרי המגיע כשהוא נטול ממסרים וכולל 9 תרחישים כברירת מחדל.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור עד 4 ממסרים לשליטה בתפקודי הבית, בהתאם לצרכים שלכם והכל בהתקנה קלה ופשוטה בשיטת ה-:Plug n’ Play החל מחיבור ממסר בודד לשליטה על גוף תאורה יחיד ועד חיבור של 4 ממסרים ייעודיים + 5 תרחישים, (ועד 9 תרחישים סה"כ). לדוגמה: 7 תרחישים ו-2 ממסרים או 4 תרחישים ו-5 ממסרים.

כל אלו יעניקו לכם שליטה מלאה בהתקנים שונים: מפסקי חשמל, עמעמים, תריסים ו/או תרחישים שונים, הכוללים רצף פעולות והתניות בהתאמה אישית. עם חיבור הממסרים למתג, הם יזוהו מיד, יתקשרו עם ההתקנים האחרים ברשת הבית החכם. אם תרצו בעתיד לשדרג את הבית החכם שלכם עם פעולות נוספות או תרחישים חדשים, המבנה המודולרי של PrimeSwitch יאפשר לכם להוסיף ממסרים או להסירם לפי צורך, בקלות ובפשטות – ללא שינוי בתשתיות וללא שבירת קירות.

תפעול קל וידידותי עם אפליקציה ייעודית

אפליקציית FIBARO HOME CENTER עוצבה במטרה להעניק ללקוח את הרמה הגבוהה ביותר של חווית המשתמש ואת היעילות האולטימטיבית שיושמה אי פעם בתוכנת ניהול בית חכם.

חלק ממגוון האפשרויות לשליטה באמצעות האפליקציה:

 • תאורה
 • תריסים
 • דוד חשמל
 • מיזוג אוויר
 • מוזיקה ומערכות שמע
 • טלויזיה
 • השקייה
 • מצלמות אבטחה
 • חיישנים
 • אזעקה
 • מנעולים ושערים

האפליקציה ניתנת להורדה חינם למכשירי אפל ואנדרואיד. באמצעות האפליקציה שבטלפון החכם שלכם, תוכלו להגדיר בעצמכם, בקלות ובפשטות, את התרחישים המועדפים עליכם – בלי צורך בידע טכני מקדים.

הבקר שהופך כל בית חכם, לחכם יותר

הבקרים החדשים מבית FIBARO הינם הליבה של מערכת הבית החכם. הבקרים נועדו לשליטה ותיאום בין כל המכשירים ברשת הZ-WAVE. ניהול הבקר הראשי מתבצע באמצעות אפליקציה ידידותית לנייד ולטאבלט. בקרי היבת החכם מאפשרים שילוב של מכשיריפם נוספים, כגון מצלמות, מערכות אזעקה, טלוויזיות, נגני מדיה ועוד. כל אלו ועוד ניתנים להגדרה בבית החכם שלכם.

מתג עד 9 מקשים

PrimeBoiler הדוד החכם בעולם

PrimeBoiler מבית גרבר, הוא מפסק "טיימר" לדוד החשמלי, החכם מסוגו בעולם. עם PrimeBoiler תיהנו ממים חמים בתזמון הנכון ובכמות המתאימה לכם, מתפעול ידני או באמצעות אפליקציה ידידותית ואינטואיטיבית לשליטה מרחוק בתזמון ההפעלה ומחיסכון משמעותי בהוצאות החשמל.

דילוג לתוכן