אודות

גרבר. בית חכם מבית טוב

אודות גרבר

גרבר תקשורת ובטחון בע"מ, מקבוצת גרבר הפועלת בענף התקשורת מזה 30 שנה, היא חברת טכנולוגיה מובילה, המייצגת בבלעדיות את מיטב היצרנים הבינלאומיים בתחום מערכות הבית החכם האלחוטי והקווי.

גרבר תקשורת ובטחון – 35 שנות חדשנות בתקשורת

גרבר תקשורת ובטחון בע"מ, היא מהחברות המובילות בישראל בתכנון והתקנת פתרונות תקשורת מתקדמים וחדשניים למגדלי מגורים ובתים פרטיים. החברה מייצגת בישראל מותגים מובילים בתחומם ומספקת ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרי מתח נמוך, כגון: מערכות אינטרקום, מרכזיות, מערכות שליטה ובקרה, טלוויזיה במעגל סגור, מערכות בית חכם ועוד.

Gerber Prime – הדור הבא במערכות הבית החכם   

חברת גרבר חתומה על פיתוח וייצור סדרת מוצרי Gerber Prime – רכיבים ואביזרים מהפכנים ופורצי דרך לבית החכם האלחוטי, חלקם בתהליך רישום פטנט. מוצרי Gerber Prime מתוכננים באופן מודולרי, ניתנים להתקנה ולשינוי בקלות ובמהירות בהתאם לצרכים שלכם, מתקשרים זה עם זה ומציבים סטנדרט חדש בחוויית השליטה בסביבת המגורים, בחיסכון האנרגטי ובתחושת הביטחון, באמצעות אפליקציה מתקדמת וידידותית.

Gerber Prime – בחירה חכמה

מערך הייעוץ, ההתקנות והשירות של גרבר משמש מרכז ידע בתחום התקשורת ומערכות הבית החכם.
בין לקוחות החברה נמנים אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, אינטגרטורים, מתקינים וקהל פרטי, הנהנים מייעוץ מקצועי ומהתאמה אישית של מערכת הבית החכם לצורכיהם ולסגנון החיים של הדיירים.

דילוג לתוכן